اخبار و رویدادها

آغاز فرایند داوری مقدماتی جایزه البرز نخبگانی ۱۴۰۳

با پایان زمان ثبت نام در جایزه البرز نخبگانی ۱۴۰۳، مرحله داوری مقدماتی شرکت کنندگان به صورت رسمی آغاز  شد.

بنابر بررسی های اولیه ثبت‌نام کنندگان در فراخوان شصت و دومین سال جایزه البرز نخبگانی، و علیرغم شرایط و ضوابط سختگیرانه ثبت‌نام اولیه داوطلبان در سامانه جایزه البرز که صرفاً نفرات دارای رتبه‌های ممتاز تحصیلی، این امکان را به عنوان شرط لازم داشتند؛ با این حال، میزان مشارکت در جایزه البرز نخبگانی ۱۴۰۳ با استقبال بالایی مواجه گردید و قریب ۲۵۰۰ داوطلب، مشمول شرایط داوری  شدند که مستندات ایشان در اختیار کمیته علمی جایزه البرز  برای فرایند داوری مقدماتی قرار گرفت.

در این مرحله، پالایش مستندات دریافتی و راستی آزمایی آنها از طریق استعلام از مراجع ذیربط و انجام داوری اولیه از میان واجدان شرایط و به تفکیک گروه‌های مخاطب، توسط کمیته علمی جایزه البرز انجام می‌شود و مستندات افراد در هر گروه علمی، جهت آیین داوری نهایی که طی هفته‌های آتی صورت می پذیرد، آماده می‌گردد.

اخبار تکمیلی مرحله داوری، متعاقبا از سوی دبیرخانه جایزه البرز اعلام خواهد شد.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آقای رضا نقدی متولد سال ۱۳۴۳ و دارای تحصیلات در دو رشته علوم تغذیه و زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی و در رشته فقه و حقوق در دوره کارشناسی ارشد بوده و همچنین دارای مدرک مربیگری در ورزش جودو است.
ایشان پیش از این علاوه بر تدریس در مقطع متوسطه، از سال ۱۳۶۱ معاون آموزشی موسسه فرهنگی راهیان کوثر و مدیر مرکز پیش دانشگاهی و دبیرستان گسترش نیز بوده و در سوابق خود مدیریت پروژه‌های گوناگون و عضویت در هیئت مدیره مؤسسات فرهنگی را دارد.